Компанія DelTruck входить у групу компаній «DELIVERY-GROUP» і надає послуги індивідуальних перевезень великих партій вантажу по території України.

Здійснюючи професійну діяльність з 2001 року, ми пропонуємо своїм клієнтам високий рівень обслуговування з транспортного експедирування вантажів, організації перевезень у всіх напрямках і рішення складних логістичних завдань в найкоротші строки за оптимальними тарифами. Ми маємо в своєму розпорядженні широкий парк автотранспорту від 2 тонн і гарантуємо максимальну ефективність доставки вантажу, що перевозиться.

Такий професійний підхід до роботи забезпечує надійність і своєчасність доставки вашого вантажу!

Основні послуги компанії DelTruck.

·         Перевезення стандартного вантажу по Україні під одного клієнта до 20 тонн. За допомогою компанії «DelTruck» доставка вантажів «двері-двері» відбувається в максимально короткі терміни з високим рівнем безпеки та за вигідними тарифами. Якщо ви зацікавлені в замовленні автомобіля для перевезення вашого вантажу, заповніть заявку.

·         Перевезення консалідованого вантажу по УкраїніПеревезення збірних вантажів на палетах - ідеальний варіант для відносно невеликої партії вантажу. Технічно послуга має на увазі, що вантажі від різних замовників при достатньому обсязі і попутному напрямку перевозяться в одному транспортному засобі. Таким чином, ви не платите за пусте місце в автомобілі і значно скорочуєте свої витрати на логістику, отримуючи якісну і своєчасну доставку вантажу. Якщо ви зацікавлені в замовленні автомобіля для перевезення вашого вантажу, заповніть заявку.

З будь-яких питань звертайтесь за телефонами: (050) 425-23-04, (067) 628-26-30